Pizza Nemo

perfect place for perfect food

Ресторан Котва

Уште еден ресторан во Охрид под бендот „Немо“, ресторан Котва, отсега и во нов амбиент.

Уживајте во вкусната храна и пијалоци во прекрасен амбиент на вода.

Печено во фурна

Сите наши јадења се печат во фурна на дрва, што им дава посебен вкус.

Пица Сервис

Најбрза достава до вашиот дом или работно место. Порачајте на:

  • +389 46 253 355
  • +389 71 231 079

Ресторан Котва

Уште еден ресторан под бредот Nemo, Ресторан Котва.

  • +389 46 200 653

Локација

Контакт

  • +389 46 253 355
  • +389 71 231 079
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Работно време

Нед-Чет 9:00 - 24:00
Пет-Саб 9:00 - 1:00